• Головна
  • Завтра на Тернопільщині поховають дівчину, яка загинула в моторошній ДТП у Києві
17:00, 17 січня 2017 р.

Завтра на Тернопільщині поховають дівчину, яка загинула в моторошній ДТП у Києві

Сьогодні, 17 січня, відбудеться прощальна молитва, аби вшанувати світлу пам'ять 25-річної Надії, яка загинула у страшній аварії у Києві. Наречений Надії дивом залишився живим.
"Дорогі друзі, знайомі, хто знав нашу Надю! Панахида відбудеться сьогодні 17, о 18:00 год, в селі Висипівці! Похорон 18 січня о 13:00 год! Давайте разом проведемо нашу Надійку в останню дорогу!", - інформує користувачів у соцмережі "ВКонтакті" подруга загиблої в автокатастрофі Надії Мар'яна Федун.

Нагадаємо, що дівчина загинула, 15 січня, вранці в аварії, яка трапилася у столиці. Надія Явнич разом із своїм нареченим, у якого був день народження, їхала у таксі на роботу і у їхнє авто на шаленій швидкості в'їхала "Тойота". Наречені мали побратися цього року у вересні. Хлопець на ім'я Василь залишився живим, але наразі перебуває у важкому стані і потребує тривалого лікування.

Усі, хто виявить бажання допомогти Василеві пройти реабілітацію можна перераховувати кошти на картку ПриватБанку: 4149625811267390.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поховають_дівчину_загинула_у_ДТП_Тернопільщина
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК створить проблеми цій категорії чоловіків, повістки засиплять навіть 59-річних": мобілізація набирає обертів, штрафи
"Радикальне похолодання і холодний дощ ввірвуться прямо на День Незалежності": куди суне негода та потужна гроза?
"ТЦК почали пакувати українців прямо на цих вулицях, шукають чоловіків однієї категорії": відстрочка не спасе, мобілізація
"Перевірки і покарання наближаються": в Україні водіям готують новий "зимовий" штраф у 8 500 грн
Оголошення