• Головна
  • Усіх небайдужих закликають допомогти тернополянину встати на ноги
11:30, 26 січня 2017 р.

Усіх небайдужих закликають допомогти тернополянину встати на ноги

43 тисячі євро необхідно 25-річному жителю міста Бучач для того, щоб оплатити складну операцію на хребті, яку можуть провести в Німеччині.

Сергій Деркач звернувся в редакцію Индустриалки з проханням про допомогу, тому що ця операція - його останній шанс встати на ноги.

- Почалося все ще в 2000 році з сильної болі в нозі, - розповідає Сергій. - У Києві, в інституті онкології провели обстеження, виявили пухлину і поставили діагноз - гемангиоендотелиоперицитома заочеревинного простору з проростанням в спинномозковий канал. Мені призначили курс лікування - я пройшов шість курсів хіміотерапії і курс променевої терапії.

У 2001 році після хіміотерапії провели операцію і видалили пухлину. Після операції я ще пройшов три курси хіміотерапії і курс променевої терапії. Після цього лікування у мене діагностували гепатит С, який я лікував п'ять років.

Внаслідок перенесеної онкології у мене дуже деформувався хребет. У 2010-11 році я переніс дві складні операції по стабілізації хребта. На жаль, друга операція пройшла невдало, я вже 5 років прикутий до ліжка. Зараз я перебуваю вдома і кожен день страждаю від болю в хребті і ногах.

Допомогти Сергію може дорога операція в Німеччині, але на неї у сім'ї Деркач немає коштів, тому хлопець звертається до всіх небайдужих людей з проханням допомогти йому одужати.

Всі, у кого є можливість допомогти Сергію, можуть пересилати кошти на карту Приватбанку: 5168 7423 5471 7252 Деркач Володимир Олександрович (брат Сергія), тел:0968490478.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #допомога #хвороба #операція
Оголошення
live comments feed...