Тернопільська міська дитяча лікарня отримала нове медичне обладнання

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей міський голова Сергій Надал спільно з керівником благодійного фонду родини Шинке «З Любов’ю та милосердям» Володимиром Шинке передали сучасне устаткування дитячій лікарні.

«У першу чергу хочу побажати усім діткам бути здоровими. Дякую лікарям та благодійникам, завдяки вашим зусиллям діти можуть одужувати швидше. Реальна турбота про дітей, оберігання їх від негативних впливів сьогодення робить кращими, добрішими, милосерднішими і нас самих» – сказав Сергій Надал.

Міська дитяча комунальна лікарня отримала апарат низькочастотної електротерапії «Радіус-01 Інтер СМ» для лікування різноманітних захворювань методом електротерапії а також переносний апарат УВЧ-30.03 для місцевого лікувального впливу електричним або магнітним полем ультрависокої частоти.

«Я дякую сьогодні владі міста, благодійній організації та всім небайдужим, хто долучився до придбання цього обладнання. Особливо приємним є те, що саме на ці апарати ми з нетерпінням чекали. Впевнений, що найкращою подякою для нас усіх будуть здорові діти» - зазначив головний лікар Роман Книш.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі