• Головна
  • Не можуть встановити особу чоловіка, що втопився у Збручі
18:30, 2 червня 2012 р.

Не можуть встановити особу чоловіка, що втопився у Збручі

Борщівським райвідділом внутрішніх справ встановлюється особа невідомого чоловіка, труп якого виявлено 1 червня у річці Збруч поблизу селища Скала-Подільська.

Прикмети невідомого чоловіка: вік 45-50 років, зріст 170-175 см, худорлявої статури, волосся темне з сивиною. Був одягнений у сині джинси, сіру, чорні кросівки.

Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе встановити особу чоловіка, працівники міліції просять зателефонувати за номерами телефонів у Борщові (код 03541) 2-18-48, 2-19-48 або 102 у будь-який відділ міліції. Допоможіть встановити особу!


Не можуть встановити особу чоловіка, що втопився у Збручі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...