• Головна
  • Що в хлібі, який купуємо? - продовження (ФОТО)
20:05, 3 червня 2012 р.

Що в хлібі, який купуємо? - продовження (ФОТО)

Підприємство, у хлібі якого було виявлено речовину, схожу на фекальні маси, оштрафовано на 255 гривень, а з магазину, де продавався хліб, вилучено протерміновану продукцію.

Як вже повідомляв 0352.com.ua, тернополянка виявила у хлібі, який придбала в одному з магазинів обласного центру речовини схожі за виглядом і запахом на фекальні маси. Вона надала інформацію нашому сайту і звернулася до Тернопільської міської санітарно-епідеміологічної станції з проханням визначити, що це за речовина в хлібі, а також вимагала захистити її права як споживача. Працівники санепідстанції одразу зазначили, що речовина у хлібі швидше за все є картопляною паличкою. Точно фахівці з’ясувати не можуть, оскільки у міській санепідстанції немає  спеціальної апаратури (так вони принаймні сказали тернополянці).

Наша читачка  отримала офіційний лист-відповідь від Тернопільської міської санітарно-епідеміологічної станції на свою скаргу, сьогодні цей документ передала нам.

У ньому зазначається, що фахівці санстанції “складений протокол на підприємця та винесено постанову про накладання штрафу на суму 187 гривень. Також винесено постанову головного державного санітарного лікаря міста Тернополя про вилучення з реалізації немаркованої та і з закінченим терміном придатності продукції на суму 350, 93 грн.” За порушення технологічних процесів виготовлення хліба склали протокол на в.о. начальника виробництва хлібопекарні та винесли постанову про накладання штрафу на суму 255 гривень.

Подаємо відскановану копію офіційної відповіді, яку отримала тернополянка. За її проханням не подаємо адресу магазину і назву хлібопекарні.

Якщо ваші права порушили і ви хочете оприлюднити свою інформацію на сайті 0352.com.ua, можете надсилати інформацію на електронну адресу [email protected].

Тамта ҐУҐУШВІЛІ

Що в хлібі, який купуємо? - продовження (ФОТО), фото-1
Що в хлібі, який купуємо? - продовження (ФОТО), фото-2
Що в хлібі, який купуємо? - продовження (ФОТО), фото-3
Що в хлібі, який купуємо? - продовження (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...