• Головна
  • Про народну депутатку з Тернопільщини написали всю правду
18:00, 4 червня 2012 р.

Про народну депутатку з Тернопільщини написали всю правду

Нещодавно у Залі прийомів Верховної Ради України презентували книгу Анжеліки Рудницької “Біла Зірка України” про факти біографії політичного діяча та Народної артистки України Оксани Білозір.

“Яка буде назва книги – обмірковували дуже довго. А якось зранку я прокинулася, саме збиралася із родиною сходити до церкви. Аж раптом ніби почула, як голос до мене промовляє: “Назвеш ти книгу “Біла Зірка України”. Я відразу ж на радощах подзвонила Анжеліці і сказала: “А у нас вже є назва книги!”, – розповідає Оксана Білозір, – Підзаголовок книги повідомляє, що історії у ній — невигадані. Це справді так, бо у книзі описана лише правда. У ній описана історія шести поколінь мого роду. Тому кожен, хто її прочитає, зрозуміє: історія роду творить історію країни, повертає до первісних витоків”.

Співачка і художниця Анжеліка Рудницька писала книгу протягом двох років.

“Коли я писала книгу і раптом знаходила якийсь занадто вже особистий факт із життя Оксани, запитувала її: “Може не будемо про це писати?” А вона мені відповідала: “Ні, давай усе залишимо, як є. Нехай люди знають!” А ще за час підготовки книги я мала змогу познайомитися із родиною Оксани, з усіма я почала товаришувати”, – ділиться враженнями Анжеліка.

Під час презентації запрошені музиканти награвали гуцульські пісні. Через 40 хвилин після початку приїхали артисти Світлана та Віталій Білоножки. Привітати Оксану та Анжеліку прийшли також голова комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко, член фракції Блоку “Наша Україна” Лілія Григорович. За день до презентації книги Оксана Білозір відзначала свій 55-річний ювілей, – пише Gazeta.ua.

“Дуже радий, що саме наше видавництво надрукувало книгу про пані Оксану. В Україні є й інші біографічні видання, але повноцінно ця ніша вітчизняної літератури поки не заповнена. Таких книжок має бути набагато більше”, – каже Ігор Степурін із видавництва “Самміт-книга”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З цих областей України різко пропаде тепло, лютий снігопад суне прямо на цілий регіон": де буде мороз у -25 градусів?
"Лютий холод витіснить тепло з України завтра, несамовитий снігопад пре в ці області": де буде мороз у -20 градусів і дощ
"В Україну пре неприємна погода без тепла, шалений снігопад накриє цю область": де на вихідних буде мороз у -24 градуси?
"Казкове багатство, втілення мрій і шалений успіх": на ці 3 знаки Зодіаку небувале везіння чекає прямо до 1 березня
Оголошення
live comments feed...