Учнівський інтелектуальний фестиваль «ВУНДЕРКІНДЕР»-2016

У суботу, 15 жовтня, на базі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя вдруге пройшов районний етап учнівського інтелектуального фестивалю «Вундеркіндер - 2016».  Організували змагання для школярів активісти ГО «Центр комунікаційних студій» та ГО "Об'єднання "Самопоміч". У проекті взяли участь 11 учнівських команд ЗОШ Тернопільського району.

Метою проведення проекту є підвищення рівня активності учнів, залучення їх до громадської діяльності та інтелектуального відпочинку, розвиток у дітей творчих здібностей, розумового потенціалу та виявлення нових талантів. На відміну від олімпіад, наукових конференцій чи факультативів, ігри дозволяють перетворити серйозну інтелектуальну діяльність на яскраве видовище, захоплююче змагання, свято. Саме тому в інтелектуальні ігри з цікавістю грають не лише школярі, а й студенти чи навіть дорослі люди. Перевагою інтелектуальних ігор є те, що в їх основі лежать не предметні знання, що формуються шкільною програмою, а кмітливість, тобто те, що визначає здатність людини застосовувати свої знання та вміння в конкретних ситуаціях.

Учні змагались у таких інтелектуальних іграх,  як: Брейн-ринг», «Факт чи вигадка?» та «Спортивні хрестики-нулики 5 в ряд». Переконливу перемогу здобула команда НВК "Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея". Друге місце зайняла команда Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст., а третє місце з невеликим відривом посіла команда Довжанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Всі команди показали достойну гру та змагались на високому рівні.

Підтримали та посприяли в організації голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко та голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий. На переможців та призерів чекали подарунки від РЦ «Марципан», кінотеатру «Сінема-Сіті» та аквапарку «Лімпопо». Кращі команди будуть представляти наше місто на обласному фіналі, який відбудеться у кінці жовтня 2016 року у м. Кременець.

«Наша організація вже не в перше проводить інтелектуальні ігри в Тернопільскому районі, адже розуміємо, що дітям це цікаво та є бажання вчитись неординарно. Інтелектуальні ігри розвивають розумові здібності, логічне мислення, спостережливість, сприяють розширенню світогляду, тренують пам’ять. У процесі їх виконання формуються такі якості, як кмітливість, винахідливість, ерудованість, стійкість характеру, дух суперництва, яскрава емоційність, що приносить дитині радість та мотивацію до навчання та особистісного розвитку» - зазначив координатор проекту Грушицький Олег.

C2WRGhigTjA

hDUpVwbDIo4

Учнівський інтелектуальний фестиваль «ВУНДЕРКІНДЕР»-2016, фото-1
Учнівський інтелектуальний фестиваль «ВУНДЕРКІНДЕР»-2016, фото-2
Учнівський інтелектуальний фестиваль «ВУНДЕРКІНДЕР»-2016, фото-3
Вундеркіндер Самопоміч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі