• Головна
  • 100 нових робочих місць створить у Тернополі польська ІТ-компанія
09:15, 10 лютого 2017 р.

100 нових робочих місць створить у Тернополі польська ІТ-компанія

Тернопіль з офіційним візитом відвідує делегація польського міста Глівіце. В рамках зустрічі міський голова Сергій Надал та голова правління товариства «Future Processing» Ярослав Чая підписали договір про співпрацю.

Дана компанія має успішний досвід роботи у Європі і готова створити у нашому місті нові робочі місця у сфері ІТ-технологій.

- ІТ-компанія зі 100% польськими інвестиціями зареєструвалася у Тернополі і готується створити у нас до 100 робочих місць, - розповідає Сергій Надал. – Знаю, що компанія проводила перші конкурси для набору працівників, у якому брали участь не лише тернополяни, а й жителі інших міст. У Тернополя також є перспективи, адже у місті багато студентів, які вивчають ІТ. Дуже надіюся, що діяльність компанії буде успішною і зі своєї сторони гарантуємо максимальне сприяння.

Як зазначає голова правління товариства «Future Processing» Ярослав Чая, 

у Тернополя є великий потенціал.

- Вірю, що у нас буде успішна співпраця з вашим містом. Хочу зазначити, що ми плануємо працевлаштувати приблизно 100 людей, проте все-таки наша мета – не у кількості робочих місць, а у якості продукту, - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робочімісця #Тернопіль #Польща #ІТ-компанія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...