• Головна
  • Надзвичайна подія: стався витік води на трасу Тернопіль-Броди
16:45, 7 червня 2012 р.

Надзвичайна подія: стався витік води на трасу Тернопіль-Броди

Про витік води на трасу Тернопіль-Броди повідомили «Тернопільводоканалу» жителі села Плотича. У зв’язку з аварійною ситуацією без води залишилася частина Плотичі. Тимчасові незручності відчули і мешканці окремих мікрорайонів Тернополя.

На місце аварії одразу ж виїхали чергові слюсарі диспетчерської служби КП «Тернопільводоканал». Здійснивши обстеження, вони з’ясували, що причиною витоку води став порив на водопроводі діаметром 800 міліметрів, що прокладений через поле, засіяне пшеницею.

За словами головного інженера КП «Тернопільводоканал» Романа Романіва, через надміру зволожений грунт, до місця аварії не може дістатися техніка підприємства. Тож аварійно-відновлювальні роботи доводиться здійснювати вручну.

У зв’язку з аварійною ситуацією без води залишилася частина Плотичі. Певні тимчасові незручності з 12 год. по 14 год. відчули й мешканці верхніх поверхів окремих мікрорайонів Тернополя, адже вода в мережу подавалася з пониженим тиском.

Якщо поле трохи підсохне, то водоканалівці обіцяють ліквідувати аварію вже до вечора. Коли ж ні, то роботи розтягнуться до завтра.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...