• Головна
  • Виробники меблів труять українців токсичними виробами
09:00, 9 червня 2012 р.

Виробники меблів труять українців токсичними виробами

Токсичні речовини загрожують власникам затишного меблювання шкірними хворобами та навіть астмою.

Новенькі меблі кияни почали дедалі частіше перевіряти на токсичні речовини, бо після купівлі відчувають різке погіршання самопочуття, йдеться в сюжеті ТСН.

У санепідемстанції оприлюднили результати - більшість меблів, які вони перевірили, перевищують норму токсичності. Причому ціна на якість аж ніяк не впливає. Шкідливість м'якої покупки може видати специфічний запах, який не вивітрюється по півроку.

"Було виявлено і перевірено 46 об'єктів, і перевірено 18 зразків меблів, і перевищення допустимих рівнів міграції токсичних речовин виявилося у 77%", - повідомила завідувач відділення гігієни праці столичної СЕС Ірина Кононова.

І практично у всіх випадках виявляли перебільшення формальдегіду. Зазвичай його використовують при виготовленні деревостружкових матеріалів. Організму людини він може добряче нашкодити.

"Може викликати не тільки подразнення шкіри і шкірні хвороби, на нервову систему, може викликати напади задухи, напади бронхіальної астми", - консультує лікар-алерголог Ліллія Романюк.

Та особливо формальдегід небезпечний для дитини.

Тож, щоб нові меблі ніяк не позначилися на здоров'ї, лікарі радять обов'язково провітрювати приміщення і, за можливості, поставити в кімнаті папороть. Вона здатна витіснити будь-яку токсичність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...