• Головна
  • В липні 2012 року на українців чекає нова гривня
10:00, 10 червня 2012 р.

В липні 2012 року на українців чекає нова гривня

Ні, мова піде не про те, що монетний двір України знову збирається оновити дизайн національної валюти, і навіть не про заміну діючих і сильно зношених купюр. Цього разу новини будуть менш втішні. Справа в тому, що вже в липні поточного, 2012, року очікується включення всіх друкарських верстатів.

Виходить, що відразу після закінчення настільки очікуваного чемпіонату Євро-2012, українців чекає нова гривня. На питання про те, з чим пов'язана така очікувана активність друку, представники банку говорять про те, що цей захід необхідний для того, щоб виконати всі виплати, обіцяні нинішнім урядом, як громадянам країни, так і за зовнішніми борговими зобов'язаннями.

Відчують на собі зміни всі типи банків, які здійснюють діяльність на території Україні. Ну і, звичайно ж, громадяни країни. Серед основних причин, які сприяли запуску друкарського верстата в Україну, називають соціальні ініціативи Президента країни, для реалізації яких потрібна додаткові 20 мільярдів у національній валюті. До того ж на виплату грошей вкладникам Ощадбанку повинні будуть перерахувати 6 мільярдів гривень. Третьою причиною є той факт, що до кінця 2013 року Україна зобов'язана повернути МВФ борг у розмірі 2,4 мільярда доларів США.

Як відомо, згідно з рішенням Президента, на реалізацію його ініціатив у бюджеті країни заплановано додаткові витрати в розмірі 33,3 мільярдів гривень. Для того, щоб заплановані заходи знайшли відображення в реальності, необхідно запустити друкарський верстат. Експерти, відразу після оголошення обіцянок Януковича заявили про те, що під ці цілі необхідно надрукувати 20 мільярдів гривень. Не дивлячись на заяви глави Національного банку України, без друкарського верстата все ж обійтися не вийде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...