• Головна
  • У тернопільських лікарнях англомовні медики на час Євро чергуватимуть цілодобово
08:30, 11 червня 2012 р.

У тернопільських лікарнях англомовні медики на час Євро чергуватимуть цілодобово

У зв’язку з проведенням фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, ГУОЗ ОДА видано наказ №175, який зобов’язує інформувати головне управління охорони здоров’я ОДА та МОЗ України про випадки надання медичної допомоги футбольним вболівальникам з-за кордону усіма медичними закладами області, повідомляє прес-служба ГУОЗ ОДА.

“Тернопільщина  - не є областю, яка офіційно приймає гостей чемпіонату Євро-2012, однак це не означає, що їх тут не буде. І якщо до вашого закладу звернеться іноземець, обов’язково повідомляйте про це відповідні служби.  Окрім того, хочу довести до вашого відома, що ми домовилися з ректором Тернопільського медуніверситету і вже є списки викладачів, які вільно спілкуються англійською і які чергуватимуть цілодобово на час проведення чемпіонату з футболу. Їхніми послугами можна буде скористатися в Тернопільській університетській лікарні, Тернопільській міській лікарні №1 і  пункті швидкої допомоги”, - каже начальник управління охорони здоров'я в Тернопільській області Михайло Буртняк.

Михайло Миколайович також наголосив на необхідності дотримання робочої дисципліни працівниками та контролю над ситуацією керівниками медичних закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...