• Головна
  • Замовити закордонний паспорт у Тернополі можна не виходячи з дому
21:00, 22 лютого 2017 р.

Замовити закордонний паспорт у Тернополі можна не виходячи з дому

Віднедавна на Тернопільщині запрацювала система електронної черги для запису на оформлення ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

До сервісу підключені:

Управління ДМС України в Тернопільській області – м. Тернопіль, бул.Шевченка, 10;

Тернопільський міський відділ – м.Тернопіль, вул.Коновальця, 6;

Кременецький РС – м. Кременець, вул.Драгоманова, 9;

ЧортківськийРС – м.Чортків, вул.Горбачевського,5;

Тернопільський РС– м. Тернопіль, вул. Степова, 45.

Громадяни, які мають доступ до Інтернету, можуть записатися до електронної черги не виходячи з дому за посиланням http://dmsu.gov.ua/online .

Ще один спосіб записатися в електронну чергу – скористатися терміналом, який знаходиться в зазначених вище підрозділах міграційної служби.

Також можна отримати послугу без попереднього запису. Для цього у день звернення в підрозділ міграційної служби необхідно отримати в терміналі талон без вказаного часу прийому, який дає можливість того ж дня, щойно з’явиться вільне місце, отримати послугу. Даний талон діє лише впродовж одного дня.

Система електронної черги не допускає запізнення. Якщо громадянин пропустив свій час, то запис не переноситься, а анулюється системою. Спізнившись, доведеться записуватися на іншу дату, чи отримувати талон в чергу «сьогодні на сьогодні» й чекати, коли у з’явиться вільне місце.

Разом з тим, кількість громадян, яким можливо надати послугу впродовж одного дня обмежена, тому не зволікайте з оформлення документів, а оформляйте їх завчасно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #паспорт #черга

Коментарі

Оголошення
live comments feed...