Тернополяни “здобули” перше місце зі списування на ЗНО

Тернополяни обігнали Івано-Франківську, Закарпатську і Чернівецьку області. Цього року на Тернопільщині аж одинадцятьох учасників тестування виставили за двері за списування.

– Особливо плідною була українська мова 29 травня, де ми вилучили п’ятьох учасників тестування, котрі мали або телефон, або шпаргалку. В перший день, коли складали  українську мову, 28 травня, з одного пункту було видалено двох учасників. А так були поодинокі випадки: на історії України в перший і в другий день, на математиці, а також на біології,  розповів відповідальний за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в області Юрій Шайнюк.

Як результат, принаймні цього року, не усі вони стануть студентами, - повідомляє ЗЗ.

Будуть анульовані їхні результати. Якщо це із предметів, які є другорядними для їхнього вступу у вуз, то вони все-таки будуть мати можливість вступити до вищого навчального закладу. Але якщо це стосується української мови і літератури, то вони не матимуть вже можливості вступити цього року до вузу,  наголосив Юрій Шайнюк.

До речі, тих, хто списував, вдалося упіймати завдяки цьогорічному нововведенню. Як відомо, всіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання перевіряли на наявність мобільних телефонів та інших електронних приладів за допомогою металошукачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі