На Тернопільщині 100 метрів рейок випадково порізали та здали на металобрухт

10 тонy рейок порізали та здали на металобрухт кілька чоловіків на Лановеччині. В міліції при цьому зʼясували, що крадіжка була здійснено ненавмисно. Відповідно, винних і не покарали.

Про деталі інциденту ДОБІ розповіла юрист Ольга Мазаєва. Вона захищає права підприємця, в володінні якого і була колія. Кілька місяців тому він звернувся в міліцію, бо колію хтось просто розібрав.

― Всупереч всім вимогам справу розглядали півтора місяці. Відповідь підписана трьома високопосадовцями райвідділу – відповідно до справи підійшли скрупульозно. Однак відповідь така, що повірити важко, ― розповідає юрист.

З міліції підприємцю відписали, що найшли громадянина С, який надавав допомогу невстановленим особам, в пошуках земельної ділянкою, що межує з залізницею.

― Ці невстановлені особи, за твердженням міліції, заснували підприємство. Як при цьому міліція змогла не встановити особи я дивуюся, ― розводить руками адвокат.

Отож, громадянин С вибирав земельну ділянку і робив геодезичні виміри. Однак, провести виміри йому заважала колія, яка проходила поруч. Тож він попросив знайомих її розібрати.

― Однак знайомі, нібито, не так його зрозуміли і замість демонтувати, порізали полотно і здали на металобрухт. Отож міліція не вбачає у діях осіб наміру крадіжки, бо вони думали що так і треба зробити. Наміру красти не мали. 10 тон спесталі порізали і незаконно здали на металобрухт, а міліція каже: винних нема, ― обурюється юрист.

Викрадені рейки коштували близько 25 тисяч гривень. Підприємець та юрист зараз оскаржують рішення міліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі