Жінка, на яку напав злочинець в парку Тернополя, вже п’ятий день з кулею в голові

Куля в голові жінки, на яку напав вбивця з Одеси в парку „Топільче”, застрягла так, що лікарі досі не ризикують виймати. Жінка після вистрілу в голову залишилась живою, більше того – навіть не зомліла.

Поки тернополянку калічив і грабував нападник, її подругу, яка кликала на допомогу, сприйняли за п’яну, - повідомляє “Доба”.

На 43-річну жінку напали в обідню пору на парку Топільче в п’ятницю, в обід. Як повідомили міліціонери, нападник стріляв у неї з пневматичної зброї. Втім, як стверджує подруга  потерпілої Ольга Задорожна (ім’я змінено на прохання жінки, однак редакції воно відоме), яка в цей час була разом з нею, в жінки в голові застрягла куля. Нападник поранив також її руку.

- Ми спускалися сходами в парку, в той час там проходились також інші люди, побачили того чоловіка, він йшов недалеко, а тоді, видно, побачив на моїй колєжанці золото і напав, – пригадує Ольга Задорожна.

Після того пані Задорожна побігла по допомогу, дзвонила зі свого мобільного на „102”, але там її не зрозуміли, бо вона емоційно кричала. Жінка побігла в Ощадбанк по допомогу, однак охоронець банку, почувши крики, сказав, що жінка – п’яна. І лише через деякий час погодився викликати міліцію.

- За той час нападник вже їхав звідти на таксі. По дорозі розгубив золото, яке зняв з колєжанки, видно, він вже втікав, бо я дуже сильно кричала, – пригадує Ольга Задорожна, – Міліція зловила нападника тільки завдяки хлопцю, який запам’ятав номери таксі, куди сів злочинець.

Подруга Ольги Задорожної, в якої застрягла куля в голові, навіть не втратила свідомості. Втім, жінку дуже здивувала поведінка медиків у лікарні №1, адже ні їй, ні колєжанці не запропонували заспокійливого, води, не надали психологічної підтримки. Ліки вона побігла сама купувати в аптеку і віднесла покаліченій подрузі.

- Мені от цікаво, в лікарнях же мають бути якісь психологи, після такого випадку дуже треба заспокоїтись, а навіть  ніхто склянки водти не запропонував, – дивується пані Задрожна.

Жінка каже, що її поранена подруга отрималала вистріл в голову. Як показала томографія, в голові – металева куля 5 на 7 мм, яку лікарі, за словами знайомих, навіть не знають, як виймати.

- Це вже не перший напад на тому ж місці, – говорить тернополянка, – там вже би мала стояти міліція цілодобово, а вони навіть охорони не поставили.

Як повідомили в міліції, на тернополянок нападав 44-річний чоловік з Одеси, якого підозрюють у вбивстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі