Провалля у центрі Тернополя знову заасфальтували

За попередніми підрахунками на неодноразове ремонтування ями у центрі  міста потрачено десятки тисяч гривень.

Провалля глибиною майже у півметра з'явилося ввечері у понеділок. Яма в центрі міста утворилося вже втретє. 11 червня близько 18 год. до диспетчерської служби КП «Тернопільводоканал» надійшла інформація про незначне просідання розкопки, а вже станом на 20 год. утворилася яма глибиною майже у півметра. Вранці 12 червня водоканалівці спільно з працівниками міськшляхрембуду розпочали обстеження ями, щоб з’ясувати причини її виникнення.

За офіційною інформацією, існувало дві версії щодо утворення ями. Перша – розкопка була недостатньо втрамбованою і тому під тягарем інтенсивного руху транспортних засобів просіла. Друга – дощові води потрапили до розкопки не зверху, а через систему дощової каналізації. На таку думку наштовхнуло те, що яма з’явилася не в місці найбільш інтенсивного руху транспорту, а трохи збоку. Унаслідок проведених обстежень, підтвердилася саме друга версія.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, у розпорядженні комунальників немає детальної карти-схеми проходження дощових мереж на даній ділянці.

Наразі комунальники підраховують збитки. Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал" зазначив, що кошториси будуть складені по факту виконаних робіт. Якась частина грошей пішла на паливо для тої великої кількості транспорту, яка залучалася; значна частина грошей – вартість піску, щебеню, який використовувався. Місто потратило значні гроші на саме асфальтування. Після того, коли всю роботу зробимо, будуть складені відповідні кошториси, тоді ми будемо бачити загальні витрати. Однозначно, що це десятки тисяч гривень, - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі