• Головна
  • Експерти попереджають абітурієнтів про зловживання приймальних комісій під час вступу
23:15, 13 червня 2012 р.

Експерти попереджають абітурієнтів про зловживання приймальних комісій під час вступу

Абітурієнти та їхні батьки мають контролювати правильність підрахунку приймальними комісіями загального балу "конкурентів" у вступному рейтинговому списку.

"Питання є в тому, щоб подати оригінал документа, коли будуть оприлюднені рейтингові списки. Отут – увага всіх абітурієнтів і їхніх батьків – є три такі критичні дати: це 1, 5 і 8 серпня. Оце ті три дні, коли публікуються рейтингові списки. За нашими спостереженнями, найбільше зловживань у приймальних комісіях відбувалося саме в дні оприлюднення рейтингових списків", – про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила перший директор Українського центру оцінювання якості освіти Лілія Гриневич.

"Ось тут вам треба захистити свої права і чітко відслідковувати ваше місце у рейтинговому списку. Уявіть собі: ви прийшли, ви бачите себе на такому-то місці, а потім виявляється, що той, хто над вами, просто помилково має написаний вищий бал. Але ви вже забрали свої документи і занесли в інший університет", – додала Лілія Гриневич.

В Україні вступна кампанія 2012 року розпочинається 2 липня. Результати цьогорічного тестування при вступі будуть "заховані" у загальній сумі балів абітурієнта. Вступний рейтинг складатимуть ще бал атестата, бал за навчання на підготовчих курсах та бал за перемоги на олімпіадах Малої академії наук.

Зазначимо, що в Тернопільській області тести складали більше семи тисяч осіб. Ті, хто спробували скористатися під час тестування мобільними телефонами та шпаргалкою, цьогоріч вступити до вишів не зможуть – їхні бали анульовані. Є учасники ЗНО, які подали апеляційні заяви. Вони не згідні з тою кількістю балів, які отримали на тестуванні з окремих предметів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...