У семи районах Тернопільщини на 3 дні заборонять продавати алкоголь

У всіх населених пунтах семи районів області, через які проходитиме піша Всеукраїнська проща до Марійського духовного центру у Зарваниці, буде заборонено продаж алкоголю.

Рішення звернутися з відповідною ініціативою до місцевих рад вказаних населених пунктів сьогодні прийняли депутати Тернопільської обласної ради з ініціативи голови ради та релігійних організацій.

Таку ініціативу підтримали 80 з 84 присутніх депутатів.

Заборонити продаж алкоголю у роздрібній торгівлі пропонують з 13 по 15 липня, відповідне рішення мають прийняти на своїх сесіях депутати селищних та сільських рад. Загалом заборона стосуватиметься сіл Бережанського, Козівського, Збаразького, Зборівського, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів.

Слід зазначити, що без алкоголю в населених пунктах, крізь які ідуть прочани, вже навчилися обходитися ще минулого року. Тоді з нагоди Всеукраїнської молодіжної прощі теж було на кілька днів заборонено продаж алкоголю.

Цьогоріч Всеукраїнська та молодіжна проща, присвячена 120-ій річниці від дня народження Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого, відбудеться 14-15 липня.

Загалом щороку на Всеукраїнські прощі до Зарваниці приходить до 100 тис. паломників.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі