• Головна
  • Висота димової завіси сягала 20 м: Тернопіль вкотре накрило смогом
13:00, 9 березня 2017 р.

Висота димової завіси сягала 20 м: Тернопіль вкотре накрило смогом

Учора ввечері в Тернополі не було чим дихнути. Хто звик провітрювати кімнату перед сном, відкривши вікно, зробив тільки гірше, оскільки одразу приміщення заповнювало їдке повітря неприємного запаху.

«Тернопіль затягнуло димом. Видимість мінімальна. Сморід. Якщо вітер не подує до ранку буде дуже зле. Пс: підпалювачам полів знов нічого не буде? Ппс: накриває з боку Білої. Висота покриву диму 25-30 метрів. Білий і дуже їдкий», – описав побачене вочра ввечері Ігор Качмарський.
В коментарях Микола Василечко додав, що містяни теж долучаються до отруєння жителів міста.

«Ви пройдіться приватним сектором за Старим парком, на Дружбі біля 3-ї міської та інших і побачити, що містяни не гірше труять місто димом», – написав він.

Ромко Задорожний висловив переконання, що за такі дії потрібно карати.

«І то жорстко. І швидко. Бо це вже перейшло всі розумні рамки та норми, а реагувати ніхто не може адекватно», – пише Задорожний.

Водночас люди переконані, що спалювати стерню та опале листя люди продовжують через те, що їх ніхто реально не карає, а лише лякає штрафами.

«Оце їхали Франківщиною, Львівщиною, Тернопільщиною - скрізь випалювали поля і придорожні пагорби...! І нема на тих паліїв ради, бо нема кари», – констатує Тарас Коковський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дим
Оголошення
live comments feed...