• Головна
  • На Тернопільщині затримали трьох любителів металобрухту
09:30, 10 березня 2017 р.

На Тернопільщині затримали трьох любителів металобрухту

Крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, що завдала значної шкоди потерпілому, інкримінують працівники Гусятинського відділення поліції трьом жителям села Коцюбинці.

Чоловіки з підвального приміщення будинку культури викрали 10 металевих труб по 4,5 метри, двохметрову чугунну трубу та 5 металевих волейбольних стійок висотою 2,3 метра.

За словами начальника місцевого відділення поліції Олега Гудака, в ході слідчо-оперативних заходів працівники поліції встановили особи зловмисників. Ними виявилися троє місцевих мешканців – 1976, 1978 та 1983 років народження.

До підвалу вони проникли, віджавши металевий лист. Всі викрадені труби тріо розподілило між собою і зберігало кожен на території свого господарства.

Саме під час подворового обходу правоохоронці знайшли крадене. Чоловіки в усьому зізналися і кажуть, що планували здати все на металобрухт, але не встигли.

Раніше у поле зору правоохоронців чоловіки не потрапляли. Викрадене у них вилучили та передали на зберігання сільському голові села Коцюбинці. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #металобрухт

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...