Міліція нарешті повернула EX.ua всі сервери

Міністерство внутрішніх справ повернуло адміністрації файлообмінника EX.ua обладнання, раніше взяте на експертизу. Весь користувальницький контент файлообмінника буде відновлений найближчим часом, йдеться в повідомленні юридичної компанії «Юскутум», яка надає інтереси EX.ua.

«Ми вважаємо, це була непотрібна міра, яка не могла допомогти слідству, а тільки заважала роботі ресурсу. Найближчим часом весь призначений для користувача контент буде відновлений », - зазначив керуючий партнер ЮК «Юскутум» Артем Афян.

Як повідомляв УНІАН, міліція 31 січня 2012 закрила найбільший український портал файлообміну EX.ua. На цьому ресурсі усі бажаючі могли безкоштовно завантажувати фільми, музику, програмне забезпечення.

Правоохоронні органи заявили, що ресурс порушував законодавство про захист авторських прав, хоча співробітники сайту стверджують, що всі питання з правовласниками законодавчо врегульовані.

Після закриття EX.ua користувачі Інтернет на знак протесту масово атакували сайти МВС, Президента, уряду, Партії регіонів, Нацбанку, СБУ та ін

2 лютого міліція відкликала вимога про блокування порталу EX.ua, а 3 лютого веб-ресурс частково відновив свою роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі