Тернополяни почали покидати фан-зону ще до завершення матчу України та Франції (фото)

Тернопільська фан-зона сьогодні просто «тріщала по швах» від величезної кількості уболівальників, що прийшли на трансляцію футбольного матчу збірної України та Франції.

Через надмірну кількість городян, що прагнули потрапити на територію головної спортивної арени міста, утворилися величезні черги як перед входом до стадіону, так і поруч з касою, де можна було придбати квитки. 

Організаторам навіть довелось розміщувати відвідувачів на секторах, котрі не були спеціально відведені для фан-зони. А ті, кому не вистачало місць, – всідалися просто серед проходу (і це при тому, що придбаний квиток мав би гарантувати місце із сидінням для кожного уболівальника!). 

Найбільша політична знаменитість Тернопільщини, голова ОДА Валентин Хопнят також переймався за долю Української збірної, прийшовши слідкувати за перебігом матчу на Центральний стадіон міста. Навіть у доволі пристрасні моменти гри, політик не виймав рук із кишень штанів… мабуть, через хвилювання за вкраїнську команду.

Поруч із Хоптяним можна було впізнати ще одного політичного діяча – заступника мера Тернополя з гуманітарних питань Леоніда Бицюру, котрий демонстрував більші емоції від перегляду футбольного матчу, ніж очільник ОДА.

До першого забитого голу у ворота збірної України тернополяни щосили скандували футбольні кричалки, націоналістичні гасла, гриміли у барабани та утворювали руками «хвильки», підбадьорюючи у такий спосіб футболістів. Проте уже після того, як українці вдруге проґавили м’яча від французів, уболівальницький настрій тернопільських фанатів явно згас… Таким він залишався аж до завершення футбольного поєдинку. А чимало городян вирішили навіть не досиджувати до закінчення гри, масово покидаючи свої місця ще за кільканадцять хвилин до фіналу матчу. 

- Все, йду додому, там від душі поплачу та добряче собі вип’ю, - каже уболівальник Петро, витираючи з обличчя жовто-блакитну фарбу. – Як можна було так в суху програти? Хоча б один гол забили!

Тернополяни почали покидати фан-зону ще до завершення матчу України та Франції (фото), фото-1
Тернополяни почали покидати фан-зону ще до завершення матчу України та Франції (фото), фото-2
Тернополяни почали покидати фан-зону ще до завершення матчу України та Франції (фото), фото-3
Тернополяни почали покидати фан-зону ще до завершення матчу України та Франції (фото), фото-4
Тернополяни почали покидати фан-зону ще до завершення матчу України та Франції (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі