Тернополяни можуть вивчати англійську мову безкоштовно

У Тернополі вивчати англійську мову можна безкоштовно. Волонтерські курси для підвищення знань з англійської проводять у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці. Курси орієнтовані не лише на вивчення мови, а й на підготовку до здачі TOEFL (тойфл)-тесту. Складання цього тесту необхідне для вступу в іноземні виші.

Тепер вивчити англійську стало набагато простіше – треба лише мати читацький квиток Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки і бажання підвищити рівень своєї іноземної мови. Курси, які орієнтовані на складання TOEFL(тойфл)-тесту, відкриті для усіх охочих, не залежно від віку. Найстаршому учневі – сорок, а наймолодшому – шістнадцять. Підготовка до тесту проходить в чотири етапи – слухання, читання, написання та розмовна мова.

"Кожне заняття ми стараємось присвятити якійсь із цих секцій. Наприклад, сьогодні ми хочемо розглянути секцію «слухання», ми беремо одну з завдання, спочатку дивимось його теоретичну частину, як воно проходить, і далі працюємо практично над самим завданням. Кожного разу ми змінюємо цю секцію, аби люди, які приходять, могли опрацювати всі частини англійської", - Діана ГОЛЯШ лідер TOEFL-клубу

Вступити у клуб можна не залежно від того ідеально ти володієш мовою чи знаєш усього кілька слів. Вчителями у клубі є безпосередньо носії мови, тобто іноземці, які проводять вільні бесіди та ігри.

"Я думаю, що TOEFL-клуб має багато позитивних сторін. Тому що це дуже хороший шанс для місцевих тернополян прийти і попрактикуватися в англійській. Я вірю, що це важливо практикуватись в англійській. І це може відкрити для них нові двері в майбутньому для здобуття освіти та роботи", - Х’юстон ВЕДДІНГ волонтер урядового агенства США «Корпусу миру»

Курси з вивчення англійської мови не обмежені у часі, тому кожен охочий самостійно вирішує скільки занять йому потрібно для покращення своїх знань.

"Відвідую я школу вже приблизно 2 місяці. На даний момент я відчуваю набагато легше спілкування, мені набагато легше висловити свою думку, ніж до цього", - Ольга СТЕЦИНА учасниця TOEFL-клубу

"Я прийшов вперше цей клуб. Я дізнався від знайомої моєї мами. Вона сказала, що на базі бібліотеки проводять волонтерські курси. Прийшов з метою підвищення рівня англійської мови. Репетитор трошки б’є по карману, а тут можна безкоштовно займатись", - Володимир МАЦКО  учасник TOEFL-клубу

Учасники клубу вважають, що таке навчання підготує їх до успішного складання TOEFL-тесту, інформує TV-4. До того ж курси є безкоштовними. А усю необхідну літературу та техніку учням надає інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» та бібліотека. З вересня на волонтерських курсах навчатимуть також іспанської мови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі