• Головна
  • Наступної суботи Тернопіль на годину «зануриться у темряву»
21:00, 19 березня 2017 р.

Наступної суботи Тернопіль на годину «зануриться у темряву»

У суботу, 25 березня 2017 року о 20:30 екологічно розуміючі люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годин – «Годину Землі», як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Мета акції – привернути увагу до проблем кліматичних змін, а саме, вимкнувши світло на одну годину, показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі змінами клімату.

Дана кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання у багатьох країнах світу. Цю природоохоронну і освітню акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природнього середовища, ощадливого використання ресурсів, задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації, пише "Тернополяни".

Мінприроди України висловлює надію на те, що Година Землі приверне увагу кожної людини до екологічного стану і проблем збереження довкілля нашої країни. Це своєрідний заклик почати діяти, заклик узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого  і збалансованого  майбутнього людства.

5 способів як можна провести Годину Землі:

•    Проведіть вечерю при свічках з рідними і близькими.

•    Пограйте з друзями і своїми дітьми у хованки.

•    Побудьте  у темряві й поділіться цікавими історіями і пригодами.

•    Організуйте родинний вечір з настільними іграми.

•    Подаруйте романтичний вечір спілкування вашій коханій людині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #година_Землі #темрява #світло
Останні новини
Оголошення
live comments feed...