Для дітей та молоді Тернопільщини розпочалось «Олімпійське літо»

Всеукраїнським центром фізичного здоров¢я населення «Спорт для всіх» спільно з Національним олімпійським комітетом України у рамках фізкультурно-оздоровчої роботи серед дітей шкільного віку в літніх оздоровчих таборах «Спорт для всіх у кожному дворі» проводяться всеукраїнські заходи «Олімпійське літо» серед дітей та молоді у літній канікулярний період.

Метою проведення заходу є залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом. Це здійснюється через організацію активного відпочинку, популяризацію олімпійських цінностей і досягнень українських атлетів у сучасному спорті та Олімпійських іграх, а також підвищення мотивації до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя серед широких верств населення.

Завданням проведення заходу є залучення дітей та молоді до фізично активного дозвілля, пропаганда здорового способу життя, сприяння до піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту як одного із засобів гармонійного розвитку людини з метою створення мирного суспільства, толерантного відношення до інших, поширення ідей гуманізму і виховання патріотизму.

Вже не перший рік Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення та районі центри „Спорт для всіх” проводять улюблені усіма дітьми нашої області Всеукраїнські спортивно-масові заходи „Олімпійське літо”. Змагання з різних видів спорту протягом усього літа проходять на футбольних, волейбольних майданчиках, діти також змагаються у дартсі, із задоволенням приймають участь у „Веселих стартах”, різноманітних спортивних розвагах, грають у шашки та шахи, малюють на спортивну тематику.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” вже з перших літніх днів розпочав проведення спортивно-масових заходів у літній канікулярний період „Олімпійське літо” в оздоровчих таборах Тернопільщини. Розпочався спортивний сезон в колективному міжгосподарському стаціонарному оздоровчому закладі „Веселка” Тернопільського району, далі працівники центру рушили до стаціонарного заміського оздоровчого табору „Лісова пісня” та у стаціонарний заміський дитячий оздоровчий комплекс „Збруч”, що на Борщівщині. Далі працівники обласного центру відвідали стаціонарний заміський оздоровчий табір „Зорепад”, що на Теребовлянщині та стаціонарний заміський оздоровчий табір „Сокіл”,що на Збаражчині. Цікаво, що дітлахи, які вже не перший рік відпочивають у таборах, з нетерпінням чекають на приїзд „Спорту для всіх”, адже можна позмагатись у десяти різноманітних естафетах та розвагах, ще й отримати чудові призи на згадку від „Спорту для всіх”. Такі ж заходи проведено районними центрами „ Спорт для всіх” і в пришкільних таборах Тернопільщини.

Спортивно-масові заходи „Олімпійське літо” триватимуть до кінця літа. Гарного вам діти здоров’я та відпочинку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі