• Головна
  • Тернополянам презентують «Сакральний простір»
10:30, 27 березня 2017 р.

Тернополянам презентують «Сакральний простір»

31 березня о 15.00 год. в Українському домі «Перемога» презентують мистецький проект «Сакральний простір», який уже декілька років, напередодні Великодніх свят, традиційно презентують у Львові. Цього року частина заходу буде вперше представлена у Тернополі.

Організатори розповідають, що їх мета – звернення уваги художників до нових тенденцій в актуальному сакральному мистецтві. Тому вони представлятимуть сакральні твори у формі інсталяції, відео-арту, живопису, об’єкту та фотографії.

На відкриті заходу буде показано два перформанси Михайла Барабаша та Ярини Шумської.
Виставка триватиме до 14 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мистецтво
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення