• Головна
  • Як у Тернополі спотворюють недавно осучаснену "Циганку" (Фото)
09:00, 28 березня 2017 р.

Як у Тернополі спотворюють недавно осучаснену "Циганку" (Фото)

На набережну біля "Циганкиці" пробують повернути старі човни.

Принаймні першу таку спробу зафіксував тернополянин Віталій Пенцак. Відповідне фото він розмістив на своїй сторінці в Фесбуці.

"Гарний сонячний день, йдеш парком прогулюєшся ... іііі тут такоє(( схоже реконструйована набережна оновилася, на один об'єкт стало більше - нове місце для селфі :-) URBAN.te то так задумано?", – поцікавився він в команди розробників проекту щодо реконструкції "Циганки".

Учасники URBAN.te визнали, що місця для човнів не передбачили, при цьому висловили переконання, що робити так, як на фото, в жодному разі не можна.

Власне, так думають й інші тернополяни, дехто навіть пропонує відрізати трубу болгаркою.

"Але якшо в місті є став, то логічно що мешканці можуть мати різного роду човни. Вони мусять їх десь швартувати, якими б ті човни не були. Але ж не отакво серед дороги. Самі прорубали дзюру в стіні, самі вліпили трубу... То так як шлагбаум вліпити посеред бульвару Шевченка, щоб до нього вєліки прикручувати", – зауважує в коментарях Любов Вовк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Циганка
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Війна або 3 роки в тюрмі: ТЦК знайшли спосіб виявити і призвати 2 млн чоловіків, їх чекають нові правила мобілізації та ВЛК
Оголошення