• Головна
  • Стан підземних вод у Тернопільській області щороку погіршується
10:45, 28 березня 2017 р.

Стан підземних вод у Тернопільській області щороку погіршується

Стан підземних вод у Тернопільській області щороку погіршується, – констатують екологи. Причиною негативної тенденції є забруднення водойм промисловими і комунальними стоками.

До водойм України щороку скидають понад триста мільйонів кубометрів неочищених стоків. Негативно впливає на стан водойм також і глобальне потепління, у результаті високих температурних показників вода починає «цвісти», пише зз. Як наслідок – масове забруднення.

«Водні ресурси – це велике багатство, яке потрібно берегти. Ми в цьому починаємо переконуватися, коли стикаємося з проблемою висихання криниць. Минулого літа ця проблема була актуальна для багатьох населених пунктів. Але, на жаль, ця проблема ще недостатньо усвідомлена. Оскільки водойми і далі забруднюються промисловими і комунальними стоками, які містять важкі метали, органічні та бактеріологічні забруднювачі. Також помічаємо надмірне використання природних ресурсів. У багатьох населених пунктах водойми замулені, а відтак потребують очищення», – відзначив начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Олег Соколовський.

Врятувати водойми краю може конкретна програма дій. Проте екологи покладають надію і на погодні умови. Якщо буде достатньо опадів, рівень ґрунтових вод підвищиться, а відтак частково вирішиться проблема висихання криниць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #водойми
Останні новини
ТОП новини
"Могутня гроза несеться у ці області, лють стихії проявиться у вихідні": синоптики про те, якою буде погода
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"45 400 грн зарплати на місяць, робота для людей без дипломів": роботодавці терміново шукають працівників
Оголошення
live comments feed...