• Головна
  • На Тернопільщині ліцею повернуть землі, незаконно отримані агрофірмою
14:00, 30 березня 2017 р.

На Тернопільщині ліцею повернуть землі, незаконно отримані агрофірмою

Господарським судом Тернопільської області задоволено 2 позови Кременецької місцевої прокуратури в інтересах держави щодо визнання недійсним договорів про спільну діяльність та повернення державному навчальному закладу «Скалатський професійний ліцей» земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 48,7 га вартістю майже півтора мільйона гривень.

Встановлено, що на переданих навчальному закладу земельних ділянках, приватна агрофірма вирощує сільськогосподарські культури, а угоди про використання цієї землі, всупереч вимог законодавства, не погоджені із органом управління ліцеєм - Міністерством освіти і науки України.

Прокуратурою вживаються заходи до виконання рішень суду та належного використання земель професійного ліцею для дослідницьких цілей та у навчально-виховному процесі, а відтак, забезпечення прав учнів, які навчаються у державному закладі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...