• Головна
  • Сьогодні замовкнуть тернопільські радіостанції і телеканали
09:30, 22 червня 2012 р.

Сьогодні замовкнуть тернопільські радіостанції і телеканали

Рівно о 10.00 хвилиною мовчання вшанують пам’ять жертв Другої світової війни у Тернополі. Як повідомили в Націоналіній раді з питань телебачення та радіомовлення, на хвилину мають замовкнути всі радіостанції та телеканали нашого міста.

Сьогодні, 22 червня, вже традиційно в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Окрім пам’ятних заходів, змінюють програми передач на теле- та радіостанціях.   Вже від ранку в ефірі деяких радіостанцій звучить повільна музика. В усіх ефірах мають бути відсутні розважальні програми і танцювальні пісні.  Сьогодні не вийдуть в ефір програми вітань, конкурси та вікторини. ТРК запроваджують спеціальні жалобні програми.

- Сьогодні в ефірі звучить тільки повільна і лірична музика, але і її дуже цікаво слухати, адже сьогодні можна почути в ефірі ті пісні, які традиційно звучать дуже рідко, – розповідає Добі ведуча ранкового шоу радіостанції УХ-радіо Мар’яна Маєвська, – сьогоднішня музика приносить релакс і спокій. Ми шукаємо в базі цікаві ліричні пісні, слухачі їх потім часто замовляють.

Окрім того, за словами Мар’яни Маєвської, в ефірі Ух-радіо сьогодні зовсім нема розважальних програм, а в ефірі інформують слухачів про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення