• Головна
  • Сьогодні замовкнуть тернопільські радіостанції і телеканали
09:30, 22 червня 2012 р.

Сьогодні замовкнуть тернопільські радіостанції і телеканали

Рівно о 10.00 хвилиною мовчання вшанують пам’ять жертв Другої світової війни у Тернополі. Як повідомили в Націоналіній раді з питань телебачення та радіомовлення, на хвилину мають замовкнути всі радіостанції та телеканали нашого міста.

Сьогодні, 22 червня, вже традиційно в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Окрім пам’ятних заходів, змінюють програми передач на теле- та радіостанціях.   Вже від ранку в ефірі деяких радіостанцій звучить повільна музика. В усіх ефірах мають бути відсутні розважальні програми і танцювальні пісні.  Сьогодні не вийдуть в ефір програми вітань, конкурси та вікторини. ТРК запроваджують спеціальні жалобні програми.

- Сьогодні в ефірі звучить тільки повільна і лірична музика, але і її дуже цікаво слухати, адже сьогодні можна почути в ефірі ті пісні, які традиційно звучать дуже рідко, – розповідає Добі ведуча ранкового шоу радіостанції УХ-радіо Мар’яна Маєвська, – сьогоднішня музика приносить релакс і спокій. Ми шукаємо в базі цікаві ліричні пісні, слухачі їх потім часто замовляють.

Окрім того, за словами Мар’яни Маєвської, в ефірі Ух-радіо сьогодні зовсім нема розважальних програм, а в ефірі інформують слухачів про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...