• Головна
  • У Тернополі під виглядом селян городину та фрукти продають вихідці з тюрем?
11:00, 3 квітня 2017 р.

У Тернополі під виглядом селян городину та фрукти продають вихідці з тюрем?

На стихійних ринках Тернополя під виглядом селян торгують спеціально найняті люди. Деякі з них мали проблеми з законом.

У цьому переконаний Святослав Журовський. Своїми спостереженнями він поділився у Фейсбуці.

"Давно закрадалась думка, що ну не схожі ці бабці, які продають свою городину на бідних, нещасних та знедолених селян, яких держава заставила з відчаю торгувати де попало. Якось надто професійно вони відчувають себе в ролі вантажників, товар весь в ящиках з гуртовень, машини централізовано доставляють їм товар, а відгавкуються від поліцаїв як рецидивісти.

Виявляється, все дуже просто (джерело анонімне). Підприємливі базарники наймають людей з сіл для несанкціонованого додаткового збуту своїх товарів в злачних місцях, де ніколи офіційно не отримають дозвіл або він буде захмарно дорогим. Поліція не хоче особливо маратись об таких продаців, споживача можна заманити на синдромі жертви, галицький ген сигналізує що в такої бабці з свого городу, не кроплене і свіженьке (і ніколи не лякало молочко в пластиковій пляшці з смітника, яке продають бонусом). Офіціно-неофіційна зарплата нелегала від 150 гривень в день + щось обважить-вкраде і виходить не так вже і мало для села без роботи.
п.с. Історично склалось, що свої (переважно чернівецькі яблучка) городні некроплені яблучка продають бувші зечки.
п.с.с. Вся ця незаконна і навіть злочинна структура може існувати виключно дякую підтримці більшості наших добрих, співчутливих людей. І звідки береться у нас злочинна влада, якщо примітивні сільські аферисти можуть так легко людей дурити на гроші?", – написав Журовський.

В коментарях люди додають, що поліція чомусь закриває очі на стихійний ринок біля вокзалу на вул. Хмельницького, де біля жовтої незаконної будови збирається стільки продавців, що на тротуарі постійно нема місці для пішоходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...