• Головна
  • Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото)
08:30, 25 червня 2012 р.

Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото)

24 червня на Театральному майдані міста до свята Дня молоді розгорнулося спортивне містечко.

Тернополяни побачили показові бої з боксу та кік-боксингу, флорболу, паркуру та Street Workout. Кожен бажаючий мав змогу взяти участь у перетягуванні каната.

І хоча виступи спортсменів, а особливо на рингу, були не "серйозними", але прості тернополяни були у захопленні. Масу овацій викликав виступ команди Street Workout. Хлопці показали кілька елементів на перекладині, а також силові прийоми.

Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-1
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-2
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-3
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-4
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-5
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-6
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-7
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-8
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-9
Головні «інгредієнти» Дня молоді у Тернополі (фото), фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
sports.te.ua
ТОП новини
"Дощ і похолодання": в цих областях України скоро хлинуть зливи та потужний град
"Нові тарифи з 1 вересня — електрика по 7,6 грн, газ до 26 грн за куб": оприлюднено план подорожчання цін для українців
"ТЦК готуються призвати велику кількість чоловіків однієї категорії, 10 серпня вони втратять бронювання": мобілізація і броня
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
Оголошення