• Головна
  • Під Тернополем зачаїлася серйозна небезпека
11:30, 7 квітня 2017 р.

Під Тернополем зачаїлася серйозна небезпека

На ветсанзаводі під Тернополем досі зберігається 4 тис. т відходів. Екологи не виключають, що завод продовжує приймати сировину, хоча й не маж можливості її переробити.

Аби попередити можливе завезення чергових трупів тварин Держекоінспекція скерувала до Тернопільського окружного адміністративного суду позов щодо тимчасової заборони (зупинення) діяльності підприємства, пов’язаної із негативним впливом на навколишнє природне середовище.

Попередньо було встановлено, що Тернопільська філія державного підприємства «Укрветсанзавод» порушує вимоги ст. 39 Закону України «Про екологічну експертизу». Про це стало відомо після перевірок Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області на протязі 2016 - 2017 років.

«Підприємство проводить діяльність без позитивного висновку державної екологічної експертизи. Фактично на відкритій території з 2007 р. зберігається орієнтовно біля 4 тис. тонн побічних продуктів тваринного походження, які вже неможливо переробити на продукцію і які повинні бути утилізовані або захороненні у відповідності до чинного законодавства. Однак підприємство не вживає заходів, щоб розв`язати дану проблему, тому існує загроза потрапляння продуктів розкладу тварин у р. Серет. Технологія переробки морально і фізично застаріла, що не дозволяє ефективно переробляти продукцію тваринного походження. Приписи щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства керівництвом підприємства ігноруються» - прокоментував начальник Держекоінспекції Едуард Ференц.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ветсанзавод

Коментарі

Оголошення
live comments feed...