• Головна
  • ПриватБанк розширює можливості отримання компенсації за “теплим кредитом” для тернополян
Новини компаній
11:50, 7 квітня 2017 р.

ПриватБанк розширює можливості отримання компенсації за “теплим кредитом” для тернополян

Новини компаній

Програма з отримання безповоротної фінансової допомоги на заходи з енергоефективності  продовжує набирати популярності серед жителів Тернопільщини. ПриватБанк лише цього року приєднався до банків-учасників програми “теплого кредитування” та вже розробив новий зручний сервіс для отримання відшкодування.

Так, з 3 квітня громадяни можуть отримати компенсації не лише за договорами, що оформленні на сайті ПриватМаркет, а й за будь-яким “теплим кредитом” оформленим у роздрібному чи інтернет-магазині, що підтримує сервіс "Оплата Частинами".

“Відтепер кожен клієнт нашого банку може отримати компенсацію по кредитуванню оформленому у будь-якому POS-терміналі чи інтернет-магазині, що підключенний до сервісу "Оплата Частинами", - розповідає керівник напрямку “Оплата частинами” Прикарпатського РУ Роман Пасайлюк. - Для цього клієнтам потрібно подати заявку у меню Приват24 - Оплата частинами - "Теплі кредити" та вказати адресу встановлення обладнання, чи отримує клієнт субсидію та прикріпити рахунок-фактуру.”

Під дану категорію відшкодування за “теплим кредитом” потрапляють котли, вікна, двері, радіатори, лічильники води та матеріали для проведення робіт з теплоізоляції. В залежності від номенклатури покупки, різниться й сума відшкодування. Так, для котлів з використанням будь-яких видів палива і енергії (крім природного газу та електроенергії) відшкодування становитиме 20%, а у випадку, коли клієнт є отримувачем субсидії  - 35%. На щомісячній основі ПриватБанк формує реєстри позичальників, які оформили кредит та передає дані агентству Держенергоефективності. Компенсацію держави банк перераховує на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена покупка та оформлена “Оплату частинами”

Важливо пам'ятати, що компенсація надається державою, лише у випадку, коли товар або послуга потрапляє під програму "Теплі кредити" та дотримані усі умови відшкодування. Для прикладу, якщо не була подана заявка на відшкодування чи клієнт вже скористався програмою у поточному бюджетному році в іншому банку - компенсація не надаватиметься.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк #кредити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...