• Головна
  • На Тернопільщині розшукали крадія велосипедів
11:30, 10 квітня 2017 р.

На Тернопільщині розшукали крадія велосипедів

До гусятинських правоохоронців із заявою про викрадення велосипеда звернувся житель райцентру. Чоловік розповів, що двоколісник поцупили з його огородженого подвір’я. Збитки потерпілий оцінив у 1200 гривень.

Поліцейські розшукали крадія, ним виявися раніше судимий 16-річний житель району. Велосипед у підозрюваного вилучили та повернуть власнику.

Ласому до чужого майна парубку інкримінують частину 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка поєднана із проникненням в житло чи інше приміщення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #крадіжка #велосипед
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення