Завтра Тернопіль “засвітиться” на телеканалі “Інтер”

Завтра зранку, в межах 7.30-8.00 на одному з найбільших телеканалів України – “Інтері”, тернополяни зможуть побачити своє місто в програмі «Ранок з Інтером». Так, ролик про Тернопіль цього дня братиме участь в конкурсі «Своє місто».

Відео було відзняте у 2011-му році Національною федерацією водно-моторного спорту України під час проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту в Тернополі, тому у ньому багато кадрів з моторними човнами та озером. Але є й загальні пейзажі міста – клумби, острів закоханих, архітектура з висоти пташиного польоту.

Надіслав відео на конкурс «Своє місто» помічник міського голови Максим Черкашин, пише "Погляд”. В листі до телеканалу він подякував за чудовий ранковий настрій, що створює «Інтер» перед початком робочого дня. А також запросив журналістів до Тернополя 24-26 серпня на Чемпіонат світу з водно-моторного спорту.

Саме сьогодні, 26 червня, Максиму надійшла відповідь від телеканалу з точним днем виходу ролика в ефір, оскільки попередні листи лише містили інформацію про те, що ролик прийняли до конкурсу.

Переможців визначать шляхом відкритого голосування на сторінці програми «Ранок з Інтером» у Фейсбуці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі