Швидкісним потягом Hyundai їздитимуть і тернополяни

Незабаром потяги Hyundai їздитимуть через Тернопіль у напрямку Львів-Київ.

У травні цього року почали курсувати міжрегіональні потяги “Інтерсіті+” компанії Hyundai, які забезпечили впровадження в Україні швидкісного залізничного руху.

До речі, “Укрзалізниця” вже давно планувала запустити швидкісні потяги Київ-Львів через Тернопіль, Хмельницький та Вінницю. Однак, у зв’язку з поспішною підготовкою до “Євро-2012” та для економії коштів змінила маршрут, пустивши їх через міста Коростень та Шепетівку.

Проте з часом експерти київського Центру політичного та економічного аналізу підрахували, що втратять таким чином частину пасажирів і, відповідно, й прибутків. Адже у Тернополі проживає 250, у Хмельницькому – 290, а у Вінниці -370 тисяч жителів.

Разом ця кількість значно перевищує кількість жителів Львова. Тому керівництво “Укрзалізниці” переглянуло план руху й вирішило все-таки перевести швидкісний хід напрямку Київ – Львів на магістраль через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Такий маршрут, на думку експертів, не тільки забезпечить швидкісним сполученням більшу кількість громадян, а й стане стимулом для економічного відродження цих регіонів.

До того ж, на “Укрзалізниці” переконані, що нові поїзди знайдуть свого пасажира і будуть користуватися попитом. Але, ціну квитка та конкретної дати введення Hyundai не називає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі