Вагітна жінка, яку побили міліціонери, може втратити дитину

Жінка на шостому місяці вагітності. Зараз вона лежить у гінекологічному відділенні Збаразької райлікарні. У неї загроза викидня, підтвердили у медзакладі. Скільки ще доведеться їй лікуватися, не знає.

Як ми вже повідомляли, інцидент побиття вагітної жінки трапився 19 червня. За словами потерпілої їй завдали тілесних ушкоджень співробітники управління у боротьбі з організованою злочинністю.

- Міліціонер вдарив мене ліктем у живіт, мені потемніло в очах і я впала, - розповідає жителька села Залісці Збаразького району Ніна Семчишин. Вранці, приблизно о 7.00, до мене прийшов брат і сказав, що до нього додому приїхала міліція робити обшук і хочуть забрати його дружину. Я - депутат сільради, тому пішла до помешкання брата, попросила правоохоронців пояснити, що робиться, показати відповідні документи. Але мені нічого не пояснили. Сказали лише, що приїхали по братову, бо щодо неї, мовляв, порушили кримінальну справу. А вона із заробітків з Польщі недавно приїхала. Що могла накоїти?

За словами пані Семчишини, міліціонерів було п’ятеро. Як каже жінка, це - працівники обласного УБОЗу. Один із них розмовляв російською. Вони покликали понятих і зробили обшук. Забрали дві м’ясорубки і чотири голівки посвяченого маку. Потім піднялися на горище і звідти винесли щось в торбинці, - пише 20 хвилин.

- Я запитала, що це таке, - додає жінка. - Мені відповіли, що це "речовина рослинного походження". Але ж там такого не було.

Далі почалася невелика метушня, продовжує пані Семчишин. Міліціонери сказали, що забирають її братову з собою на допит. Збоку плакала дитина.

- Я сказала: "Що ви робите?", - каже потерпіла. - Затулила братову собою. Один з міліціонерів відповів: "Та шо ти дивишся на бабу? Забирай і пішли!". Інший міліціонер вдарив мене ліктем в живіт. Мені одразу потемніло в очах і я впала.

Після цього Ніна Семчишин потрапила до лікарні у Вишнівці, де пролежала тиждень. Звідти її перевели до Збаразької райлікарні, де вона досі лікується у гінекологічному відділенні. У жінки — загроза викидня. Це підтвердили медики відділення.

- У виписці з лікарні у Вишнівці, копію якої я маю, пише: "Поступила зі скаргами на біль у животі після удару сторонньою особою, загроза вагітності, забої на руці, забій черевної стінки", - додає Ніна Семчишин.

Її братову того ж дня, коли стався інцидент, міліціонери відпустили. Але змушували її підписати якісь папери, погрожували, що відберуть дітей і відправлять в інтернат, передає слова родички пані Семчишин. Вона також додає, що її брат з дружиною тут не мають роботи і часто їздять на заробітки до Польщі. Чому їх запідозрили, жінка не розуміє. Через ці події, що з нею сталися, Ніна Семчишин написала заяву в міліцію і прокуратуру.

За фактом триває перевірка, після якої вирішать, порушувати кримінальну справу, чи відмовити у її порушенні, повідомили у прес-службі обласної прокуратури. У секторі зв'язків із громадськістю обласної міліції від коментарів з цього приводу утрималися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі