• Головна
  • Для російських трейдерів тепер доступні брокерські послуги найвищої якості
Реклама
14:18, 17 червня 2012 р.

Для російських трейдерів тепер доступні брокерські послуги найвищої якості

Реклама

У червні поточного року на ринок форекс вийде найбільший бренд в світі - холдинг Henyep Group. Чого очікують керівники Henyep Group від роботи на фінансовому ринку Росії, які послуги і які інструменти вони готові запропонувати російським трейдерам, і яким вони бачать майбутнє фінансового ринку Росії? Ці та інші питання журнал «Біржовий лідер« поставив відомому фінансистові, комерційному директору холдингу Henyep Group Маріос Челлісу.

Маріос зазначив, що іноземних партнерів Росія приваблює своїм багатством, нехай поки це тільки її природні ресурси, проте вона все одно розвивається  шляхом, який пройшли свого часу всі країни цивілізованого світу.

Холдинг Henyep Group - це серйозний брокер зі світовим ім'ям, констатують експерти з розділу технічного аналізу форекс академії Masterforex-V. Як і всі серйозні брокери, холдинг  Henyep Group володіє:

* Комплектом необхідних ліцензійних дозволів, які свідчать про надійність компанії;

* Незаплямованою репутацією, відомою на міжнародних фінансових ринках і біржах;

* Міцною фінансовою основою і широкою мережею філій у всьому світі;

* Відмінно продуманим і підготовленим менеджментом, який готовий допомогти всім початківцям і вже досвідченим трейдерам.

Крім всіх названих достоїнств і переваг, слід відзначити ще й те, що в структуру цього холдингу входять два найбільші банки, страхова компанія, благодійний фонд  і відома брокерська компанія  HY Markets, яка має ліцензію FSA.

Henyep Group популярна в багатьох країнах світу, так вона вже більше 30 років успішно працює на Південно-Східних Азіатських фінансових ринках і на Близькому Сході. Останнім часом представництва цього холдингу відкрилися в Лондоні та Гонконгу.

Своїм клієнтам Henyep Group пропонує найсучасніші технології торгівлі на фінансових ринках і власні новітні розробки.

Як зазначає пан Маріос Челліс, ще однією важливою причиною виходу холдингу на Російський ринок її керівництво називає талановитість російських трейдерів, які мають власну стратегію і тактику ведення торгівлі.

Henyep Group - великий міжнародний холдинг, який здатен надати дуже вигідні умови нашим партнерам, як на території Росії, так і в будь-якій країні СНД.

Усім тим, хто зацікавився новими можливостями, пропонуємо звернутися в недавно відкритий в Росії та СНД відділ HY Markets, для отримання докладної інформації  потрібно тільки зайти на сайт hymarkets.com, і фахівці холдингу дадуть відповідь на будь-які ваші запитання, уточнює новинах брокерів ринку форекс інтернет-видання «Біржовий лідер ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України прямо завтра, лютий мороз вразить посеред весни": синоптики про сніг у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Скоро долар приголомшить українців, очікується вражаючий стрибок": експерти попередили, яким буде курс валют
"Пенсійний вік в Україні збільшиться аж на 5 років": експерти пояснили, кого саме стосуватимуться зміни
Оголошення
live comments feed...