• Головна
  • У Тернополі активізувались крадії двоколісників
14:06, 27 квітня 2017 р.

У Тернополі активізувались крадії двоколісників

За одну добу у Тернополі поцупили два велосипеди із сходової клітки багатоповерхівки – дорослий та дитячий.

Власникам двоколісників не допомогли троси-фіксатори, їх злодії перерізали кусачками.

Єдиний вихід із ситуації і найбільш дієвий - дбати про надійну охорону велосипеда. Найперша і найдієвіша порада: ніколи не залишайте свій велосипед на сходових клітках чи сушарнях без нагляду, навіть, якщо ви замикаєте його на хороший велозамок. Саме звідти найчастіше викрадають транспорт. Навіть якщо ваш підвал замкнений на навісний замок, однак до нього ви часто не навідаєтесь, злодій викраде транспорт і звідти. Найбезпечніші місця – власне помешкання чи гаражне приміщення під охороною. На вулиці також краще не залишати велик надовго. Не провокуйте велозлодіїів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #злодії #велосипед
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення