• Головна
  • На одній із вулиць Тернополя з'явилась почесна дошка
18:03, 2 травня 2017 р.

На одній із вулиць Тернополя з'явилась почесна дошка

У Тернополі відкрили меморіальну дошку відомому поету та громадсько-політичному діячу Георгію Петруку-Попику.

Встановили барельєф на фасаді приміщення по вул.Сагайдачного, 10, де колись знаходився осередок Національної спілки письменників України, а тепер - обласна організація Народного Руху України, біля витоків яких стояв Георгій Петрук-Попик, пише "Тернополяни".

Встановлення та відкриття стелли присвятили 85-літтю від дня народження поета, у творчому доробку якого було 16 збірок, тексти до більш ніж 50 музичних творів.

Помер Георгій Петрук-Попик 15 червня 2006 року. Увічнити його пам'ять у меморіальній дошці допоміг скульптор Олесь Маляр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #дошка #память #таблиця #поет

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Оголошення
live comments feed...