• Головна
  • У Тернополі вже зареєстровано 12 електромобілів
08:28, 3 травня 2017 р.

У Тернополі вже зареєстровано 12 електромобілів

Головний сервісний центр МВС оприлюднив показники електромобілів на дорогах в Україні, що були зареєстровані вперше протягом 2016 року та І кварталу 2017 року. Загальна кількість зареєстрованих вперше електромобілів за цей період становить 2 284.

Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі, які мають ряд переваг перед бензиновими чи дизельними моторами. Екологічні та економні електромобілі все частіше знаходять собі прихильників серед українців, про це свідчить той факт, що Україна увійшла у ТОП-10 найбільш розвинених ринків електромобілів європейських країн за інформацію рейтингу видання InsideEVs.

“Найбільший попит на електромобілі за даними сервісних центрів МВС прослідковується у м. Києві, Одеській та Харківській областях, слідом йдуть Дніпропетровська, Львівська, Київська та Запорізька області. У першому кварталі 2017 року показники зросли майже вдвічі – 620 зареєстрованих авто, у порівнянні з першим кварталом 2016 року —  294 зареєстрованих авто.

Найменше електромобілів зареєстрована у  у Луганській області — 9, у Закарпатській, Житомирській та Чернівецькій областях — по 11 машин. У Тернопільській області  - 12 одиниць.

У Тернополі вже зареєстровано 12 електромобілів, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електромобліь #сервіс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...