• Головна
  • В Микулинцях на Тернопільщині можуть збудувати ГЕС (ФОТО)
20:55, 5 травня 2017 р.

В Микулинцях на Тернопільщині можуть збудувати ГЕС (ФОТО)

Численні протести проти будівництва ГЕС розпочались на Сереті. Місце відпочинку, де проводили час місцеві мешканці, гості міста та пацієнти пансіонату, віддали в оренду підприємцю. Днями на дамбі старого млина почались підготовчі роботи: місцеві кажуть, там планують зробити міні-ГЕС. 
На сполох забив активіст Української Галицької Партії Назарій Шафранський, який є одним з координаторів групи спротиву.
— Мешканці Микулинців повідомили, що в районі старого млина почали різати дерева, ставити опори для стовпів. Ми приїхали на місце події і побачили, що дійсно на набережній, поблизу дамби, відбуваються підготовчі роботи. Кілька десятків людей вийшли висловити свій протест, — розповідає голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії Олег Вітвіцький на сторінці у Фейсбуці.
Місце важливе для гостей та місцевих, бо активісти там з власної ініціативи розчистили територію, прибрали, доглядали, облагороджували, влаштували невеликий пляж. Без погодження з громадою ділянку передали в оренду. Місцеві кажуть, що підприємець збирається там побудувати міні-ГЕС. 
— Українська Галицька Партія готова надавати юридичну підтримку місцевим мешканцям. зараз треба з’ясувати на яких підставах ділянку надали підприємцю, а тоді розв’язувти проблему. Перший проблемний момент в тому, що в людей хочуть забрати місце відпочинку, другий, що на Сереті, як і на інших ріках, не має бути жодних ГЕСів, — коментує Олег Вітвіцький.
В Микулинцях на Тернопільщині можуть збудувати ГЕС (ФОТО), фото-1
В Микулинцях на Тернопільщині можуть збудувати ГЕС (ФОТО), фото-2
В Микулинцях на Тернопільщині можуть збудувати ГЕС (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Мигулинці #будівництво #ГЕС

Коментарі

Оголошення
live comments feed...