• Головна
  • На Тернопільщині вартість каструлі українського борщу найменша у Україні
20:32, 11 травня 2017 р.

На Тернопільщині вартість каструлі українського борщу найменша у Україні

Аналітики «Економічного дискусійного клубу» розрахували вартість каструлі українського борщу (без м’яса) об'ємом 3,5 – 4 л у різних містах України. Виявляється, в Тернопільській області таке задоволення обійдеться найдешевше.

- Ціни на борщ зросли з початку року на 13,14 грн (на 19,5%) і у квітні досягли позначки 80,69 грн, а борщу без м'яса – на 6,41 грн (на 39,6%), до 21,64 грн. Найдешевший набір картоплі і овочів для борщу (станом на початок травня) можливо купити в Тернопільській області – за 11,37 грн, найдорожчий – в Донецькій області – за 16,69 грн., - кажуть аналітики.

Експерти відзначають, що після святкових днів на основних ринках України спостерігається повернення тенденції до зниження цін на овочі – основними причинами є пожвавлення імпортних поставок окремих видів продукції і збільшення пропозиції ранніх овочів та овочів низької якості.

- Далі вартість овочів рости не буде. Уже пішов новий урожай, і цієї продукції буде все більше. Тому споживання овочів старого врожаю буде падати слідом за зниженням цін на ранні овочі. Основним фактором, що впливає на вартість овочів, є сезонність. Крім неї є ризик неврожаю, однак за станом на початок травня серйозних передумов для цього явища не було, – розповіли Тернополянам фахівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #борщ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...