• Головна
  • Хто з тернополян залишиться без субсидії?
19:03, 16 травня 2017 р.

Хто з тернополян залишиться без субсидії?

З першого травня запрацювали нові правила отримання субсидій. Відтепер субсидіями не зможуть користуватися боржники. А також серед нововведень – перерахунок з урахуванням знижених норм споживання енергії.

Субсидію на наступний період не зможуть отримати жителі Тернопільщини, які мають двомісячну заборгованість за комунальні послуги.

«З першого травня вступила в дію оновлена система житлових субсидій. Є декілька нововведень. Серед основних той факт, коли житель області має заборгованість більше, ніж за два місяці за послуги ЖКГ, то таким особам не призначатимуть субсидії. Якщо заборгованість буде погашена, то тоді можна отримати субсидію. Також щодо соціальних норм споживання, то вони частково зменшилися. Але це, скоріше за все, не буде відчутно для наших громадян, які переважно економно споживаються енергію. Для непрацездатних осіб, які проживають самостійно, збільшилась соціальна норма площі житла для нарахування субсидій. Тепер це не 49 квадратних метрів, а 75. Також входить в дію монетизація субсидій. Для тих, хто ощадливо використовував газ та електроенергію для опалення, буде можливість отримати гроші, за ощадливе споживання. Готівкову винагороду люди зможуть отримати на свою банківську карту або у поштовому відділенні. Розмір повернення буде еквівалентним вартості лише 100 кубів газу, а це приблизно становитиме 700 гривень. Однак жителів багатоквартирних будинків з централізованим опаленням монетизація субсидій не стосується», – розповів зз начальник управління соціального захисту Тернопільської міської ради Володимир Сулима.

Для власників квартир з індивідуальним опаленням змінилися терміни надання житлових субсидій. Відтепер вони становитимуть з 15 жовтня до 15 квітня. Для жителів багатоквартирних будинків з централізованим опаленням все залишиться без змін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #субсидія #борги

Коментарі

Оголошення
live comments feed...