• Головна
  • "Вконтакте" почав розсилати українським користувачам інструкцію, як обійти блокування
22:11, 16 травня 2017 р.

"Вконтакте" почав розсилати українським користувачам інструкцію, як обійти блокування

Соціальну мережу у найближчому майбутньому мають заблокувати в Україні.

Підсанкційна російська соціальна мережа "ВКонтакте" почала масово розсилати українським користувачам мережі повідомлення про те, як обійти блокування сайту.

У повідомленні йдеться про те, що "ВКонтакте" "любить своїх українських користувачів" і хоче, щоб "вони завжди залишалися на зв'язку із своїми близькими".

"В інтернеті є детальні інструкції, як не втратити свої контакти і важливу інформацію", - йдеться у повідомленні і додається посилання на інструкцію, розмішену у самій соціальній мережі, пише ТСН. 

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року про запровадження санкцій щодо низки російських компаній. За рішенням на три роки мають заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вконтакте #блокування

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...