• Головна
  • В одіозному училищі тренований собака сьогодні шукав наркотики (Фото)
14:02, 17 травня 2017 р.

В одіозному училищі тренований собака сьогодні шукав наркотики (Фото)

Вже шістнадцять років триває тісна співпраця співробітників Головного управління Національної поліції Тернопільщини з вищим професійним училищем ресторанного сервісу і торгівлі, що в обласному центрі. З 2001 року за сприяння керівництва навчального закладу поліцейські створили спеціальну групу посиленої допризовної підготовки. З того часу вже понад триста молодих людей з рук правоохоронців отримали посвідчення про закінчення спецкурсу.

Про користь від таких занять говорять в першу чергу самі учні експериментальної групи. У ній юнаки та дівчата поглиблено вивчають топографію, військову медичну, психологічну та тактичну підготовку. Багато хто з учнів в майбутньому хоче вступати в поліцейські та інші вищі правоохоронні навчальні заклади, тому такі знання надають чимало переваг для абітурієнтів.

Вихованець училища Сергій Крет, котрий отримав посвідчення про закінчення спецкурсу зізнається, що посилене вивчення азів допризовної підготовки допомогло йому розвинути справжню чоловічу витримку та загартувало фізично.


Цього року на урочисте вручення документів про закінчення курсу поглибленої допризовної підготовки, окрім наставника групи начальника сектору управління кадрового забезпечення обласної поліції Олексія Криворучко на урочистості, завітали кінологи та вибухотехніки. Улюбленець усіх тернопільських школярів, а тепер і студентів училища вівчарка Річчі вкотре підтвердив свою майстерність у пошуках небезпечних предметів та наркотиків, виконував команди та охоче фотографувався з усіма бажаючими, а правоохоронці демонстрували зброю вибухівку та спецзасоби.

Зі слів Олексія Криворучка, вихованням учнів вони займалися в тандемі з педагогами училища. Правоохоронці більше приділяли увагу фізичному загартуванню молоді, навчали прийомів самозахисту.

- Співпраця продовжиться і надалі, - підсумовує поліцейський. – Відмінна фізична підготовка знання та дисципліна не раз пригодяться випускникам як при вступі у виші, так і в житті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#училище

Коментарі

Оголошення
live comments feed...