• Головна
  • Тернополяни зможуть їздити до Євросоюзу без віз з 11 червня
21:03, 17 травня 2017 р.

Тернополяни зможуть їздити до Євросоюзу без віз з 11 червня

У Страсбурзі сьогодні, 17 травня, було підписано угоду про безвізовий режим між Україною і Європейським союзом (ЄС).

Про це у своєму Twitter повідомив кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк, передає РБК-Україна.

“Підписано, запечатано, доставлено: візова лібералізація для України! Публікація в офіційному журналі ЄС 22 травня, набуде чинності 11 червня”, – написав Йозвяк.

На церемонії були присутні, зокрема, президент України Петро Порошенко і голова Європейського парламенту Антоніо Таяні.

Далі рішення про введення безвізового режиму має бути опубліковано в офіційному віснику Євросоюзу. Через 20 днів після публікації безвізовий режим України з ЄС набуде юридичну силу.

Очікується, що українці зможуть подорожувати до Європи без віз з 11 червня.

“Безвіз” – це набагато більше, ніж спрощення способу виїзду за кордон. Це гігантський крок у Європу, утвердження свободи людини і незалежності нашої держави. Ми порвали з пострадянським минулим і все більшою мірою стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору”, – зазначив раніше президент України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #безвіз #Євросоюз
Останні новини
ТОП новини
ТЦК терміново мобілізує представників 5-ти професій у першу чергу, повістки накриють цих чоловіків масово: ВЛК, штрафи
Мільйон зарплати, 9 об’єктів нерухомості: стали відомі статки головного рятувальника Тернопільщини, якому довелося піти з посади
Ніхто в Україні не готувався до такого від ТЦК, ці категорії чоловіків одержать відстрочку з 1 квітня: мобілізація, повістки, ВЛК
"У ТЦК сказали про категорії чоловіків, яких точно не призиватимуть з 1 квітня": мобілізують інших людей, повістки і штрафи
Оголошення
live comments feed...