
18:46, 19 травня 2017 р.
Тернополяни шоковані рекламою аптеки у місті (ФОТО)
У соцмережах тернополяни жаліються на рекламну вивіску аптеки, яка розміщена поруч із ломбардом.
"Тернопіль не перестає дивувати. Нова соціальна програма від чиновників чи просто межа відчаю? Аптека-ломбард) Ліки під заставу золота та техніки) P.s.не реклама, а крик душі", - йдеться у дописі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
09:49, 1 червня
38
11:58, 13 червня
08:22, 9 червня